Skoči na glavno vsebino

2023/24

 

Ime in priimek, strokovna izobrazba, naziv

Poučuje/delovno mesto

Govorilna ura, elektronska pošta

1.                

Anita SKALE,

prof. ped.

svetnica

ravnateljica

po dogovoru

is.aksagorso1@elaks.atina

2.                

Anton STRNIŠA,

univ. dipl. soc. ped.

svetnik

pomočnik ravnateljice,

svetovalni delavec

po dogovoru

is.aksagorso1@asinrts.notna

3.                

Janja ANDROIĆ,

prof. angl. in soc.

svetnica

N1A, TJA 2. a, b, c; 3. a, b; 6. a, b

razredničarka 6. b

sreda, 8.15–9.00

is.aksagorso1@ciordna.ajnaj

4.              

Metka BEK,

prof. mat. in teh.

svetovalka

MAT 6. a, b; 8. a, b; 9. a, b

sreda, 11.05–11.50

is.aksagorso1@keb.aktem

5.                

Vesna BERCKO,

prof. slov. in zgod.

svetovalka

SLJ 6. a, b; 8. a, b; ZGO 7. a; 8. a, b

razredničarka 6. a

torek, 9.15–10.00

is.aksagorso1@okcreb.ansev

6.                

Hermina BOBEK,

dipl. vzg.

svetnica

razredni pouk, 1. a, b – druga strokovna sodelavka v prvem razredu

sreda, 11.55–12.40

is.aksagorso1@kebob.animreh

7.

Karolina CEP

 

 

8.                

Tjaša CVERLIN,

prof. raz. pouka

razredni pouk, razredničarka 1. a

petek, 7.30-8.15

is.aksagorso1@nilrevc.asajt

9.                

Doroteja ČEBULAR,

mag. prof. raz. pouka

svetnica

razredni pouk, razredničarka 3. a

ponedeljek, 11.55–12.40 (po dogovoru)

is.aksagorso1@ralubec.ajetorod

10.    

Maja ČERNE,

prof. angl., mag. znanosti

svetovalka

TJA 4. a, b; 5. a, b; 8. a, b;

9. a, b

Torek, 11.05-11.50

is.aksagorso1@enrec.ajam

11.    

Katja ČOŽ,

mag. prof. lik. ped.

mentorica

LUM 4. a, 6. a, b; 7. a, b; 8. a, b; 9. a, b; OPB, RaP, LSI, LSII, LSIII; NIPum 4.-6. razredničarka 7. a

četrtek, 10.15–11.00

is.aksagorso1@zoc.ajtak

12.    

Jolanda FRIC,

prof. raz. pouka

svetovalka

razredni pouk,

druga strokovna sodelavka v prvem razredu, OPB

po dogovoru

is.aksagorso1@cirf.adnaloj

13. 

Špela Führer

mag. prof. raz. pouka

 razredničarka 2.C
RaP

 petek, 10.15-11.00 (po dogovoru)
is.aksagorso1@rerhuf.aleps

14.    

Nina HAJNŠEK,

mag. prof. ang.

OPB, učna pomoč

po dogovoru

is.aksagorso1@kesnjah.anin

15.    

Natalija HERIČ,

univ. dipl. soc. ped.

svetovalka

dodatna strokovna pomoč, svetovalno delo 

petek, 8.15–9.00

is.aksagorso1@cireh.ajilatan

16.

Barbara JARH CIGLAR,

 

prof. slov. in nem., dr. znanosti

 

svetovalka

SLJ 8. a, b, 9. a, N2N, NI1, NI2, NI3, ISPUPSLJ9

torek, 8.15–9.00

 

is.aksagorso1@ralgichraj.arabrab

17.    

Anita KIDRIČ,

prof. slov.

svetovalka

SLJ 7. a, b; 8. a, b; 9. b; učenci priseljenci, učna pomoč, ISP, razredničarka 9. b

petek, 8.15–9.00

is.aksagorso1@cirdik.atina

18.    

Anita KOS,

učit. raz. pouka

svetovalka

razredničarka 2. b, OFS

četrtek, 8.15–9.00

is.aksagorso1@sok.atina

19.    

Gregor MARCEN,

mag. prof. glas. ped.

GUM 4. b, 5. b, 6. a, b; 7. a, b; 8. a, b; 9. a, b; OPZ, MPZ, OPB, IND-cici zbor,

razrednik 7.b

torek, 10.15–11.00

is.aksagorso1@necram.rogerg

20. 

Tonja MAŠERA

 

torek, 8.15 – 9.00

is.aksagorso1@aresam.ajnot

21.

Tadeja MLAKAR

 

prof. raz. pouka

svetovalka

razredni pouk, razredničarka 2. b

petek, 9.15 – 10.00 oz. po dogovoru 

is.aksagorso1@rakalm.ajedat

22.    

Martina MLINAR,

prof. zgod. in soc.

svetovalka

DKE 7. a, b;  OPB, RaP

ponedeljek, 10.15 -11.00

is.aksagorso1@ranilm.anitram

23.

Anja VALENCIA MOČNIK

 

 

24. 

Matic OGRIZEK

 

Po dogovoru

 

is.aksagorso1@kezirgo.citam

25.    

Saša OŽURA,

prof. raz. pouka

svetovalka

razredni pouk, razredničarka 5. a

petek, 10.15 – 11.00

is.aksagorso1@aruzo.asas

26.    

Doroteja PEŠIĆ,

učit. raz. pouka

svetovalka

razredni pouk, OPB, razredničarka 5. b

četrtek, 11.05–11.50

is.aksagorso1@cisep.ajetorod

27.    

Mira PEVEC,

prof. bio. in gos.

svetovalka

NAR 6. a, b; GOS 5. a, b; 6. a, b; BIO 8.b; 9. b; RaP, razredničarka 8. b

ponedeljek, 9.15–10.00

is.aksagorso1@cevep.arim

28.    

Patrick PIRŠ,

mag. prof. teh.

svetovalec

TIT 6. a, b; 7. a, b; 8. a, b; OGL,  MME, ROM,  RAČ 6. a, b; ROID

ponedeljek, 10.15–11.00

is.aksagorso1@srip.kcirtap

29.

Polonca PLANKO,

 

prof. geo. in zgo.

ZGO 6.a, b; 7.b; 9.a,b

GEO 6.a, b; 7.a, b; 8. a, b; 9.a, b

SREDA, 11:05-11:50

 

is.aksagorso1@oknalp.acnolop

30.    

Albina PLEMENITAŠ,

prof. fiz. in mat.

svetnica

MAT 7. a, b; 8. a, b; 

        9. a;

razredničarka 9.a

petek, 7.30–8.15

is.aksagorso1@satinemelp.anibla

31.    

Natalija POBEŽIN,

prof. raz. pouka

svetovalka

razredni pouk, RaP, razredničarka 3. b

četrtek, 11.05–11.45

is.aksagorso1@nizebop.ajilatan

32.    

Romina PREVOLŠEK,

prof. kem. in bio.

svetovalka

NAR 7. a, b; BIO 8. a, 9. a; KEM 8. a, b; 9. a, b; POK, KEŽ1, KEŽ2

ponedeljek, 11.55–12.40

is.aksagorso1@kesloverp.animor

33.    

Barbara SELČAN,

prof. raz. pouka

svetovalka

razredni pouk, razredničarka 2. a

petek, 8.15 – 9.00 oz. po dogovoru 

is.aksagorso1@nacles.arabrab

34.    

Lidija SINKOVIČ

učit. raz. pouka

svetovalka

razredni pouk, razredničarka 4. a

četrtek, 11.05–11.50

is.aksagorso1@civoknis.ajidil

35.    

Mojca SOVIČ,

prof. raz. pouka

svetnica

razredni pouk, razredničarka 4. b, RaP

četrtek, 9.15 – 10.00

is.aksagorso1@civos.acjom

36.    

Matej ŠPOLJAR,

mag. prof. fiz. in teh.

FIZ 8. a, b; 9. a, b

sreda, 9.15–10.00

is.aksagorso1@rajlops.jetam

37.    

Jože VAJDIČ,

prof. fil. in teo.

mentor

DKE 8. a,b; OPB, ROID

po dogovoru

is.aksagorso1@cidjav.ezoj

38.    

Rosvita VESELIČ,

univ. dipl. anglistka – prevajalka in ie. prim. jezikoslovka

svetovalka

TJA 7. a, b; 8. a, b; 9. b, OPB

četrtek, 10.15–11.00

is.aksagorso1@cilesev.ativsor

39.    

Anita VOLOVŠEK,

prof. slov. in nem.

svetovalka

ISPNADSLJ6, DOPSLJ7,

knjižničarka

četrtek, 8.15–9.00

is.aksagorso1@kesvolov.atina

40.

Katja VREŽE,

univ. dipl. soc. ped.

svetovalka

svetovalna delavka, dodatna strokovna pomoč

po dogovoru

is.aksagorso1@ezerv.ajtak

 

(Skupno 13.077 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost