DNEVI DEJAVNOSTI

Kulturni dnevi

RAZRED VSEBINA ČAS VODJA
1.3. Branje je čudovito potovanje 10. 10. 2019 Doroteja Čebular
Navihanka
(glasbena pravljica)
9. 12. 2019 Barbara Selčan
Pust 22. 2. 2020 Natalija Pobežin
Pika poka – ohranjamo ljudska izročila 23. 4. 2020 Jolanda Fric
4., 5. Navihanka
(glasbena pravljica)
9. 12. 2019 Mojca Sovič
Kultura in igra v naravi apr. 2020 Lidija Sinkovič
Varni internet maj 2020 Doroteja Pešić
6. r. Navihanka
(glasbena pravljica)
9. 12. 2019 Anita Kidrič
Pust 22. 2. 2020 Katja Čož
Praznovanja in kultura sept. 2019–jun. 2020 Albina Plemenitaš
7.9. Planinska roža
(gledališka predstava)
14. 1. 2020 Vesna Bercko
Pust 22. 2. 2020 Katja Čož
Praznovanja in kultura sept. 2019–jun. 2020 Albina Plemenitaš


Naravoslovni dnevi

RAZRED VSEBINA ČAS VODJA
1. Kuža pazi 5. 9. 2019 Barbara Selčan
Ob starem ognjišču 5. 5. 2020 Saša Ožura
Ču ču jun. 2020 Barbara Selčan
2. Pod krošnjami dreves 24. 10. 2019 Darja Štefanec
Dotik živali 23. 3. 2020 Jolanda Fric
Hišica na drevesu jun. 2020 Darja Štefanec
3. Kaj bom, ko bom velik 16. 10. 2019 Doroteja Čebular
Voda je vir življenja 20. 3. 2020 Natalija Pobežin
ZOO Ljubljana 29. 5. 2020 Doroteja Čebular
4. CŠOD Planinka 20.–24. 4. 2020 Mojca Sovič
Od lesa do orgel apr. 2020 Lidija Sinkovič
Vulkanija maj 2020 Mojca Sovič
5. Po gozdni učni poti nov. 2019 Anita Kos
Dinarsko-kraški svet apr. 2020 Doroteja Pešić
Ob Vonarskem jezeru jun. 2020 Mojca Sovič
6. Odraščanje 19. 11. 2019 (6. a),
12. 11. 2019 (6. b)
Metka Bek,
Anita Kidrič
CŠOD Gorenje 27.–31. 1. 2020 Klemen Zdolšek, Metka Bek, Anita Kidrič
CŠOD Gorenje 27.–31. 1. 2020 Klemen Zdolšek, Metka Bek, Anita Kidrič
7. Obisk muzejev 24. 10. 2019 Katja Čož, Anita Kidrič
Orientacijski pohod apr. 2020 Daria Gorupić Juranić
Ločujem in planet varujem jun. 2020 Metka Bek
8. CŠOD Soča 14.–18. 10. 2019 Janja Androić, Daria Gorupić Juranić
CŠOD Soča 14.–18. 10. 2019 Janja Androić, Daria Gorupić Juranić
Hiša eksperimentov, Muzej iluzij (Ljubljana) apr. 2020 Patrick Pirš
9. Kariera in podjetnost okt. 2019 Anton Strniša, Natalija Herič
Steklo, čudežna stvar nov. 2019 Romina Prevolšek, Natalija Herič
Tu smo doma apr. 2020 Daria Gorupić Juranić


Tehniški dnevi

RAZRED VSEBINA ČAS VODJA
1. Ustvarjamo z babicami in dedki 9. 10. 2019 Saša Ožura
Pasavček v prometu 12. 3. 2020 Jolanda Fric
Hokus pokus bum 22. 6. 2020 Barbara Selčan
2. Spomini na otroštvo 15. 10. 2019 Darja Štefanec
Pasavček v prometu 12. 3. 2020 Jolanda Fric
Vodne čarovnije jan. 2020 Jolanda Fric
3. Dežela lučk 18. 12. 2019 Doroteja Čebular
Pustne čarovnije 22. 2. 2020 Natalija Pobežin
Pasavček v prometu 12. 3. 2020 Jolanda Fric
4. Električni krog okt. 2019 Lidija Sinkovič
Obdelava trdnin nov. 2019 Mojca Sovič
Pust in pustni običaji 22. 2. 2020 Doroteja Pešić
Voziček na pogon z gumo jun. 2020 Mojca Sovič
5. Varna vožnja s kolesom okt. 2019 Lidija Sinkovič
Pust in pustni običaji 22. 2. 2020 Doroteja Pešić
Zmaj v vetru feb. 2020 Anita Kos
Konstrukcijske zbirke jun. 2020 Doroteja Pešić
6. Plesni festival 13. 12. 2019 razredniki v sodelovanju s plesno šolo
CŠOD Gorenje 27.– 31. 1. 2020 Klemen Zdolšek, Metka Bek, Anita Kidrič
CŠOD Gorenje 27.– 31. 1. 2020 Klemen Zdolšek, Metka Bek, Anita Kidrič
Bled, Vintgar jun. 2020 Metka Bek, Anita Kidrič
7. Plesni festival 13. 12. 2019 razredniki v sodelovanju s plesno šolo
Veselje do znanosti 14. 2. 2020 Romina Prevolšek
Obdelava podatkov maj 2020 Albina Plemenitaš
Muzej krapinskih neandertalcev jun. 2020 Vesna Bercko
8. Plesni festival 13. 12. 2019 razredniki v sodelovanju s plesno šolo
 CŠOD Soča  14.–18. 10. 2019  Janja Androić, Daria Gorupić Juranić
 CŠOD Soča  14.–18. 10. 2019  Janja Androić, Daria Gorupić Juranić
 Astronomija  mar. 2020  Simon Hebar
9.  Plesni festival  13. 12. 2019  razredniki v sodelovanju s plesno šolo
Zaključna ekskurzija 20. 9. 2019 Romina Prevolšek, Mira Pevec
Svet energije Krško apr. 2020 Simon Hebar
 Valeta  12. 6. 2020  Romina Prevolšek, Mira Pevec


Športni dnevi

RAZRED VSEBINA ČAS VODJA
1.3. Lov za skritim zakladom 11. 9. 2019 Doroteja Čebular
Imamo se radi 11. 10. 2019 Hermina Bobek
Plesni festival 13. 12. 2019 Natalija Pobežin
Tečem, skačem, zmorem 3. 4. 2020 Hermina Bobek
Šport in Špas 24. 4. 2020 Klemen Zdolšek, Natalija Pobežin
4. in 5. Planinski pohod 11. 9. 2019 Anita Kos
Plesni festival 13. 12. 2019 razredniki v sodelovanju s plesno šolo
Radosti na snegu jan. 2020 Mojca Sovič
Šport in Špas 24. 4. 2020 Klemen Zdolšek, Natalija Pobežin
Atletika maj 2020 Lidija Sinkovič
6. Športne igre 11. 9. 2019 Klemen Zdolšek
Planinski pohod okt. 2019 Milan Bastašić
CŠOD Gorenje 27.–31. 1. 2020 Klemen Zdolšek, Metka Bek, Anita Kidrič
Šport in Špas 24. 4. 2020 Klemen Zdolšek
Plavanje jun. 2020 Klemen Zdolšek
8. Športne igre 11. 9. 2019 Klemen Zdolšek
CŠOD Soča 14.–18. 10. 2019 Janja Androić, Daria Gorupić Juranić
Zimski športni dan feb. 2020 Milan Bastašić
Šport in Špas 24. 4. 2020 Klemen Zdolšek
Plavanje jun. 2020 Klemen Zdolšek
7. in 9. Športne igre 11. 9. 2019 Klemen Zdolšek
Planinski pohod okt. 2019 Milan Bastašić
Zimski športni dan feb. 2020 Milan Bastašić
Šport in Špas 24. 4. 2020 Klemen Zdolšek
Plavanje jun. 2020 Klemen Zdolšek

 

(Skupno 486 obiskov, današnjih obiskov 1)