DOP, DOD…

DOPOLNILNI POUK

PREDMET RAZRED ŠT. UR UČITELJ DAN, URA
SLJ,MAT 1. A 17,5 Saša Ožura četrtek, 7.30–8.15
SLJ, MAT 1. B 17,5 Barbara Selčan ponedeljek, 7.30–8.15
SLJ, MAT 2. A 17,5 Darja Štefanec sreda, 7.30–8.15
SLJ, MAT 2. B 17,5 Jolanda Fric sreda, 7.30–8.15
SLJ, MAT 3. A 17,5 Doroteja Čebular četrtek, 7.30–8.15
SLJ, MAT 3. B 17,5 Natalija Pobežin četrtek, 7.30–8.15
SLJ, MAT 4. A 17,5 Lidija Sinkovič petek, 7.30–8.15
SLJ, MAT 4. B 17,5 Mojca Sovič petek, 7.30–8.15
SLJ, MAT 5. A 17,5 Anita Kos petek, 7.30–8.15
SLJ, MAT 5. B 17,5 Doroteja Pešić petek, 7.30–8.15
SLJ 6. 17,5 Anita Kidrič torek, 7.30–8.15
TJA 6. 17,5 Rosvita Veselič sreda, 12.45–13.30
SLJ 7. 17,5 Vesna Bercko ponedeljek, 11.55–12.40
MAT 7. 17,5 Albina Plemenitaš torek, 7.30–8.15
SLJ 8. 17,5 Anita Volovšek torek, 13.45–14.30
TJA 8. 17,5 Janja Androić četrtek, 12.45–13.30
TJA 9. 16 Maja Černe torek, 12.45–13.30
MAT 9. 17,5 Metka Bek sreda, 7.30–8.15


DODATNI POUK

PREDMET RAZRED ŠT. UR UČITELJ DAN, URA
SLJ, MAT, SPO 1. A 17,5 Saša Ožura četrtek, 7.30–8.15
SLJ, MAT, SPO 1. B 17,5 Barbara Selčan ponedeljek, 7.30–8.15
SLJ, MAT, SPO 2. A 17,5 Darja Štefanec sreda, 7.30–8.15
SLJ, MAT, SPO 2. B 17,5 Jolanda Fric sreda, 7.30–8.15
SLJ, MAT, SPO 3. A 17,5 Doroteja Čebular četrtek, 7.30–8.15
SLJ, MAT, SPO 3. B 17,5 Natalija Pobežin četrtek, 7.30–8.15
SLJ, MAT 4. A 17,5 Lidija Sinkovič petek, 7.30–8.15
SLJ, MAT 4. B 17,5 Mojca Sovič petek, 7.30–8.15
SLJ, MAT 5. A 17,5 Anita Kos petek, 7.30–8.15
SLJ, MAT 5. B 17,5 Doroteja Pešić petek, 7.30–8.15
TJA 6. 17,5 Rosvita Veselič sreda, 12.45–13.30
MAT 6. 17,5 Metka Bek petek, 7.30–8.15
SLJ 7. 17,5 Anita Kidrič ponedeljek, 7.30–8.15
MAT 7. 17,5 Albina Plemenitaš torek, 7.30–8.15
SLJ 8. 17,5 Anita Volovšek sreda, 7.30–8.15
TJA 8. 17,5 Janja Androić četrtek, 12.45–13.30
SLJ 9. 16 Vesna Bercko sreda, 7.30–8.15
TJA 9. 16 Maja Černe torek, 12.45–13.30


NADARJENI

PREDMET RAZRED ŠT. UR UČITELJ DAN, URA
SLJ 6. 17,5 Anita Kidrič torek, 7.30–8.15
SLJ 9. 16 Anita Volovšek ponedeljek, 7.30–8.15
TJA 7. 35 Maja Černe ponedeljek, 11.55–12.40
MAT 8., 9. 17,5 Albina Plemenitaš sreda, 7.30–8.15
BIO 8., 9. 35 Mira Pevec ponedeljek, 7.30–8.15
KEM 9. 16 Romina Prevolšek torek, 12.45–13.30
GEO/ZGO 7.9. 35 Daria Gorupić Juranić torek, 12.45–13.30


UČNA POMOČ

PREDMET RAZRED ŠT. UR UČITELJ DAN, URA
SLJ 6. 17,5 Anita Kidrič torek, 7.30–8.15
SLJ 7. 35 Anita Kidrič ponedeljek, 7.30–8.15
SLJ 9. 16 Anita Volovšek torek, 7.30–8.15
TJA 6. 35 Rosvita Veselič petek, 12.45–13.30
MAT 6. 17,5 Metka Bek petek, 7.30–8.15
MAT 8. 17,5 Mira Pevec sreda, 7.30–8.15
FIZ 9. 16 Simon Hebar torek, 13.45–14.30
KEM 9. 16 Romina Prevolšek torek, 12.45–13.30

 

 

(Skupno 157 obiskov, današnjih obiskov 1)